
Verv en venn og støtt iCare gjennom Dedicare!
Takket være vårt samarbeid med iCare og engasjerte medarbeidere i Dedicare, har over 600 mennesker fått synet tilbake gjennom livsforvandlende øyeoperasjoner. Dette er et resultat av vår rekrutteringskampanje – og det er takket være dere!
Bli med og gi synet tilbake
Når du verver en venn til Dedicare, gir du et annet menneske synet tilbake. For hver nye medarbeider du rekrutterer, finansierer Dedicare én øyeoperasjon til en person som er unødvendig blind. I tillegg får du vervebonus!
Om iCare
Visste du at over 90 % av verdens blinde ikke trenger å være det? Mer enn 40 % lider av grå stær – en tilstand som kan behandles med en enkel og rimelig operasjon. Over 65 millioner mennesker venter på en slik mulighet. Sammen kan vi gjøre en forskjell.
For mer informasjon om iCare gå inn her!
Vervepremien vår gjelder bare for ansatte i Dedicare.
Kontakt oss
Hvis du vil kontakte oss, vennligst fyll ut kontaktskjemaet under og vi kommer tilbake til deg.