Møt Dedicare Norge i Sverige

Bli en del av Dedicare-teamet i Norge!

Vi søker sykepleier, spesialsykepleier, helsefagarbeider, medisinstudent eller innen life sciencefarmasøyt, apoteker og bioingeniører som vil være en del av vårt dedikerte team.

Som en del av Dedicare vil du ha mange fordeler, inkludert konkurransedyktig lønn, gode arbeidsvilkår, dekket reise og bolig, varierte arbeidsoppgaver og stor fleksibilitet til å velge hvor mye og hvor du vil jobbe i Norge.

Opplev det beste av Norge mens du jobber med oss, enten du foretrekker storbylivet eller naturen. Bli en del av vårt dedikerte og hardtarbeidende personell og oppdag Norge på en ny og spennende måte. Vi ser frem til å møte deg på vårt rekrutteringstreff i Sverige.

Drop-in når det passer deg

Göteborg torsdag 21. september kl. 11.00 – 16.00
Sted: Scandic Göteborg Central, Vikingsgatan 7, 411 04 Göteborg

Lund torsdag 23. november kl. 12.00 – 18.00
Sted: Grand Hotel Lund, Bantorget 1, 222 29 Lund

Vil du heller delta på et av våre digitale treff? Les mer om våre digitale rekrutteringstreff for sykepleiere, helsefagarbeidere og apotekere her: Digitale rekrutteringstreff

 

Registrer deg for jobb i Norge